Hazır ürünler

Humana İyi Geceler Çayının Kullanımı ve Faydaları

Humana Çayının Kullanımı ve Faydaları

Humana iyi geceler çayı hem bebekler hem de yetişkinler için üretilen doğal bir formüldür. Bebeklerin gelişimini olumlu yönde etkilediğinden ilk hafta itibariyle kullanılabilmektedir.

Humana İyi Geceler Çayı

Yaklaşık 70 yıldır bebek çayı ve maması üreten Humana markasının iyi geceler çayı ise önemli alternatif besin grupları arasında yer almıştır. Markaya ürün veren çiftçiler aynı zamanda markanın büyümesinde etkili rol oynayan bireylerdir. Humana marka ürünlerinin bileşenleri doğrudan üretici aracılığıyla temin edilmektedir. Bu nedenle ürün organik ve sağlıklıdır. Ülkemizde de satışa sunulan Humana marka ürünler bebeklerin sağlığı açısından ideal ürünlerden birisidir. Aynı zamanda kendi alanındaki en iyi marka olarak bilinir.

Bebek besinlerinin titiz bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Bağışıklık sistemleri zayıf olan bebeklerin sağlıklı şekilde gelişimini sürdürebilmesi amacıyla seçilen besinler büyük önem taşır. Humana iyi geceler çayları ise hem bebek hem de yetişkin bireyler için sağlıklı bitkisel çay formülüdür. Ünlü markanın sunmuş olduğu ürünle ilgili yapılan geri dönüşlerde son derece olumludur. Bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin rahatlıkla kullanabildiği Humana iyi geceler çayları daha çok bebeklerin gelişimi için üretilen bitkisel kaynaklı çay türüdür. Fazla olmamak kaydıyla periyodik olarak tüketilebilir.

Humana iyi geceler çayının en önemli özelliği bebeğin rahatlamasını, sakin olmasını ve dinlenmesini sağlamasıdır. Tüm bunların yanı sıra bebeğin vücudunda bulunan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Doğumdan itibaren kullanılmasında herhangi bir sakınca olmasa bile oluşabilecek yan etkiler göz önünde bulundurulduğunda 4.aydan itibaren kullanılması gerektiği ifade edilmiştir. Birçok yerde temin edebileceğiniz Humana iyi geceler çayı bebeğinizin gelişimini olumlu yönde etkiler.

Humana Çayı Kullanımı ve Faydaları

Humana iyi geceler çayının birçok faydası bulunmaktadır. İlk olarak bebeğin bu doğal bitki çayı ile daha rahat uyuması sağlanabilir. Bebeğiniz huzursuz ise iyi geceler çayını tüketmesini sağlayarak rahatça uyumasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin ilk hafta sonrasında kullanması için uygun formüllere sahiptir. İyi geceler çayının içerisinde ebe gümeci, oğul otları, ıhlamur bitkisi ve kekik bitkisi yer alır. Bitkisel formül olan bu çay son derece faydalı sonuçlara sahiptir.

Humana gece çayının içerisinde herhangi bir ilave madde bulunmamaktadır. Rezene çaylı farklı bir türü daha olan Humana iyi geceler çayları %100 doğaldır. Gece çayını kullanırken şeker ilave etmemeniz önerilir. İçerisinde yeterli oranda şeker bulunur. Hem bebekler için hem de yetişkinler için farklı kullanım şekli bulunur.

Humana iyi geceler çayının kullanımı

  • Bebekler için; Yaklaşık 100ml ılık suyun içerisine 1 tatlı kaşığı bitkisel çay ekleyiniz. Bebeklerin ilk haftadan itibaren kullanımı için uygun olan bu çay gün içerisinde birden fazla tüketilebilir. Ancak gün içerisinde tüketilen toplam miktar 100ml’dir. Dilerseniz ikiye bölerek bebeğinize verebilirsiniz.
  • Yetişkinler için; Yetişkin bireyler dilediği şekilde Humana iyi geceler çayı tüketebilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Aynı şekilde hazırlanarak tüketilmesi uygundur. Günlük maksimum 200ml tüketilmesi önerilir. Yüksek tansiyon gibi rahatsızlığı olan kişilerde bazı yan etkiler görülebilir. Bu nedenle tüketirken dikkatli olunması gerekir.

Humana bitki çayını yatmadan önce tüketmeniz ve bebeğinize vermeniz önerilir. Böylece hem bebeğiniz hem de siz rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Humana Çayı Fiyatı

Humana iyi geceler çayı resmi bayiler aracılığıyla temin edilebilir. Stok miktarı fazla olan ilgili ürünü bulmanız zor değildir. İlgili bayilerden veya eczanelerden ürünü temin edebilirsiniz. Resmi web sayfası üzerinden de satın alabileceğiniz ürün için en güvenilir kaynak eczanelerdir. Ürünün fiyatı 19.90TL ile 24.90TL arasında değişmektedir. Fakat resmi satış fiyatı 19.90TL’dir. İnternet üzerinden satın alındığı takdirde farklı fiyatlar ile karşılaşmanız mümkündür.

Minimum fiyatı 16.90TL, maksimum 29.90TL olan Humana iyi geceler çayı ürününü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Farklı bitkisel formüller ile hazırlanan Humana rezene bitkisel çayı ise aynı ürünün bir alt grubudur. Yetişkinler rezene formüllü bitkisel çayını da tüketebilir. Bununla birlikte emziren anneler için önerilen Humana Still-Tee çayı bulunmaktadır. Bu çayın faydası ise süt oranını arttırması ve bebeğin sağlıklı gelişimine katkı sağlamasıdır.

İlgili ürünleri kullanmadan önce doktorunuza başvurmanız önerilir. Herhangi bir yan etkisi olmayan bitkisel formüllerin kullanımı hakkında ayrıntılı bilgi almanız önemlidir. Bitkisel formüllerin gerektiğinden fazla kullanılması sakıncalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı