Hazır ürünler

Emzirme Döneminde Humana Çayın Etkileri Nelerdir?

Emzirme döneminde anneler sütlerinin verimlerini arttırmak için humana still tee kullanmaları uzmanlar tarafından önerilir. Bu çayın düzenli şekilde tüketilmesi faydaları açısından önemlidir.

Humana Süt Arttırma Çayı

Emzirmek bebekleri beslemenin en doğal yoludur. Anne sütünde bulunan besinler bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için hassas bir şekilde hazırlanan ürünlerdir. Anne sütü bebeği olası enfeksiyonlardan korur ve alerjilerin gelişimini geciktirerek hafiflemesini sağlar. Anne sütünden daha iyi bir bebek maması yoktur. Bebeklerin beslenme, enerji gereksinimlerine ve hassas sindirim sistemlerine mükemmel uyum sağlar. Humana still tee her zaman içmeye hazır, uygun fiyatlı ve mükemmel hijyenik içecektir.  Çocuğunuza erken aylardaki enfeksiyonlardan korunmasını sağlayan özel antikorlar verir. Diğer önemli bileşenleri  beynin, sinirlerin ve görmenin gelişimini destekleyen uzun zincirli çoklu doymamış yağ asitleridir. Emziren annelerin hepsi için Humana still tee çayı annenin artan sıvı gereksinimlerini telafi etmesi için önerilir. Emziren anneler 100 ml su için 4,5 g (iyi hazırlanmış bir çay kaşığı) Humana tea, lezzetli bir içecek ve meyve içeceği hazırlayabilir.

Bebeklerin uzman doktorları örneğin sağlık nedenlerinden ötürü anne adayı emzirme yapamıyorsa doğru biberonla beslemeyi önerecektir. Ayriyeten bazı durumlarda yeterli anne sütü de kesinlikle mevcut değildir. Bu bitki çayı ile karın üzerinde kolay bir alternatif olarak, bebeğin hayatında iyi bir başlangıç ​​için ihtiyaç duyduğu şeyi vermek mümkün hale gelir. Emziren anneler için still tee klinik olarak kanıtlanmış olumlu etkilere sahiptir. Nazik, sindirimi kolay, C vitamini ile birlikte anason içerir. Hamile ve emziren annelerin hepsi için verilecek olan anne sütü çayı, ince otlar ve meyvelerin özenle seçilmiş bir seçenek olarak kullanılır. Annenin süt çayı, rezene, ot verbena ortakları gibi özel olarak sofistike maddeler, anne sütünün üretimini destekler ve emzirme sırasında sıvı ile minerallere olan artan talebi karşılamaya yardımcı olur. Rooibos’un sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi ve sindirim etkisi rezene yardımcı olmak için çalışır. Annenin süt çayını anneleri beklemek ve emzirmek için rahatlatıcı bir içecek haline getirmek mümkündür. Anne sütü çayı sadece doğal maddeler içerir ve beslenme alanında uzmanların gereksinimlerini karşılar.

İçecek Ne Kadar İyidir?

 • Çay bileşimlerinde doğal tohumlar ile otlar bulunur.
 • Bileşimlerin böbreklerin, karaciğerin ve bağırsakların işini kolaylaştırır, sindirimi uyarma konusunda çalışır.
 • İçeriğinde var olan rezene tohumu, rooibos otu ve çemen otu özlerinin hepsi anne sütünün çoğalması konusunda katkıda bulunmaktadır.
 • Meme bezlerinin üretimi konusunda destek sağlar.
 • İçecek kadınların doğum sonrasındaki dönemde oldukça hızlı şekilde iyileşmesine yardımcı olan etkiler içerir.
 • Bağışıklığın güçlenmesi konusunda faydalıdır
 • Doğumdan sonra vücudun eski haline dönmesine destek sağlar.
 • C vitaminleri ile zenginleştirilmiş içeriklere sahiptir.
 • Çayın içinde boya, aromatize eden maddeler ve koruyucu maddeler bulunmaz.
 • Mükemmel düzeyde susuzluk giderici etkiler sağlar.
 • Ayriyeten annelerde artış gösteren laktasyon konusunda yatıştırıcı bir etkilere sahiptir.
 • Mükemmel düzeydeki tadı olan çayın içilmesi oldukça hoştur.
 • Kaynamış suyun içinde hızla çözülme sağlar.
 • Şekersiz

Kaynatılmış su içinde demlenecek olan çay oldukça faydalıdır. Ek olarak, bebeklerin ekstra dehidrasyon durumunda, kan şekerini stabilize etmek ya da çok fazla kilo kaybediyorsa ekstra bir şey vermek içinde fayda sağlar. Bu konuda zaten anne hastaneden çıkarken hemşire ya da uzman doktor anne ile babaya  tavsiyede bulunacaktır. Emerken olası karışıklık hakkında endişelenmeye gerek yoktur. Yeni doğanların ekstra beslenmesi normal olarak emzirmeye engel değildir. Bebeği önce göğsüne koymak her zaman önemlidir.

Çayın Hazırlanması

Üreticiler hazırlanan humana still tee çayının gün içinde 3 defa 200 ml şeklide içilmesini tavsiye eder. 1 adet kavanoz yaklaşık olarak 45 porsiyon şeklinde 100 ml hazırlamak adına üretici firmalar tarafından tasarlanmıştır.

 • Bir su bardağına 200 ml kaynar su dökülür. Ardından 3 çay kaşığı granül çayın aktarılması gerekmektedir. İyice karıştırılması özellikle etkilerinin suya geçmesi için gerekir.
 • Ardından hazırlanan içeceğin oda sıcaklığında soğuması için beklenir.
 • Şeker gerekli olmayan bu içeceğin düzenli bir şekilde tüketilmesi faydalarından yararlanmak adına gerekir.

Fiyatları

Çayı satın almayı düşünen kişiler en sağlıklı şekilde eczanelerden yardım alabilir. Bu ürünlerin fiyatları emzirme sürecinde gelişim sağlamak için diğer kullanılan anlık çayların hepsinden daha ucuza gelir. Çünkü anlık olarak sütün gelmesini sağlamaz. Uzun vadeli insanların yaşamına katkı sağlar. Eczanelerde insanlar farklı fiyatlar ile karşılaşsa da bu rakamlar arasında uçuk farklar bulunmaz. Maliyet biraz değişebilir, ortalama olarak, 200 gram kavanoz başına 20 ile 25 TL aralığında ödeme yapılır. Toplu alımlarda ve kampanyalar bu fiyat daha uygun bir hal alır. Bunu kullanan annelerin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı